modnia.cz

Women's vest BRONS ecru Dstreet TY2473

Tento zlevněný kousek Women's vest BRONS ecru Dstreet TY2473 od značky se skvělou pověstí DStreet k dostání na našich stránkách za výborné peníze! Nyní získáte od 1 869 Kč. EAN: 1210002292061
Women's vest BRONS ecru
Ověřit dostupnost
Značka: DStreet
1 869 4 699 Kč Sleva -60%
Popis produktu

Women's vest BRONS ecru Dstreet – BRONS women's vest

The brilliant BRONS vest with a longer cut is a total HIT! It will be fantastic as a complement to many everyday stylizations, which will take on a completely new character and become unique and original. The model is fastened with a zipper, has a non-detachable hood and pockets that are a practical addition to the whole. It's the perfect choice if you want to spice up your everyday outfits! The product is available in several color variants.
Color: Ecru.
Composition: 100% polyester.Model dimensions:

Hips: 85 cm
Waist: 68 cm
Bust: 87 cm
Height: 172 cm
Shoe size: 39
The model is wearing a size S. Tento unikátní kousek lze sehnat také tady na našich stránkách zařazený v sekci kabáty! Nyní najdete parádní zboží ze zmíněné rubriky ve výhodné akci! Významný dodavatel DStreet pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment.! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další produkty od výrobce DStreet. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.