Tatami Woman's Necklace Tb-M5850-1O

Tatami Woman's Necklace Tb-M5850-1O... více informací »
Tatami Woman's Necklace Tb-M5850-1O
Značka: Tatami
559 Kč1 599 Kč Sleva -65%
Ověřit dostupnost
Tatami Woman's Necklace Tb-M5850-1O...

Tatami Woman's Necklace Tb-M5850-1O – Description:
Beads necklace with cotton tassel. Total length 40 cm, not adjustable + tassel 10 cm.Material: Glass beads+Cotton tasselWashing instructions: Do not take a shower or a bath in jewellery. Keep in soft jewellery pouches or boxes to avoid scratches. Avoid contact with chemicals and other chemical substances as: hairspray as it will cause the material to fade. Avoid mechanical damage as dropping down or scratching as well as do not keep in high temperature. While cleaning and polishing use soft tissue.
Unikátní produkt Tatami Woman's Necklace Tb-M5850-1O je k dostání nyní tady a teď na našich stránkách v populární kategorii dámské šperky a bižuterie! Připravili jsme pro vás akční produkty z této známé sekce za rozumné peníze! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce Tatami. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Tatami vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky.!

Exkluzivní kus Tatami Woman's Necklace Tb-M5850-1O od značky s tradicí a dobrou pověstí Tatami můžete pořídit bezpečně online za výhodnou cenu. Akční cena od 559 Kč.