Kariéra - Modnia.cz

Kariéra

1) SEO specialista

V současné době nabízíme několik pozic. Hledáme také studenty na stáže, kde mohou pracovat pro naší českou značku a rozvíjet u nás své schopnosti.

Náplň práce

  • vymýšlení strategií internetového marketingu
  • linkbuilding a optimalizace pro vyhledávače – SEO
  • plánování a řízení propagace na sociálních sítích
  • tvorba SEO auditů a konzultace problémů
  • analýzy klíčových slov, efektivity, použitelnosti webu
  • reporting a monitoring s použitím firemních nástrojů pro hodnocení SEO

Požadujeme

  • orientaci v problematice SEO a online marketingu
  • zkušenosti s tvorbou analýz, návrhem řešení a hodnocením efektivity
  • pokročilou znalost Google Analytics
  • znalost problematiky použitelnosti a přístupnosti webů
  • analytické schopnosti, samostatnost, kreativitu, zodpovědnost a komunikativnost

Nabízíme

  • možnost podílet se na zajímavých online marketingových projektech
  • možnost pracovat na zkrácený úvazek a částečně vykonávat práci z domova
  • individuální pracovní dobu
  • zajímavou práci v mladém a přátelském kolektivu a spoustu firemních akcí
  • možnost kariérního rozvoje

2) Specialista online marketingu

Náplň práce:

  • plánování a vedení reklamní kampaně
  • správa a analýza PPC kampaní
  • linkbuilding a optimalizace pro vyhledávače
  • reporting a monitoring s použitím firemních nástrojů

Požadujeme:

  • orientaci v problematice online marketingu
  • prokazatelné zkušenosti s přípravou a realizací online výkonových kampaní
  • praxe z prostředí z internetové agentury výhodou
  • výbornou  znalost Google Analytics, Google Adwords, Sklik
  • zkušenosti s PPC systémy a reklamními texty
  • samostatnost, kreativitu, zodpovědnost a komunikativnost

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • individuální pracovní dobu, ideální například pro studenty
  • tvůrčí práci na projektech iParťáka a Modnie

Vaše odpovědi + CV zasílejte na kariera@ipartak.cz.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti iParťák s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, výhradně pro účely výběrového řízení a to na dobu odvolání Vašeho souhlasu.