O nás

Jsme módní internetový obchod, který nabízí svým zákazníků neokoukané a nevšední oblečení. Chceme, abyste mohli vystoupit ze šedi života a ocitli se v barevném módním světě. Ve světě plném zářivých, ale příjemných barev. Módní oblečení je z příjemného materiálu, budete se v něm cítit fajn a pohodlně.

Udělejte si radost a prohlédněte si naši kolekci. Vydejte se s námi na cestu poznání a objevování nového. Snažili jsme se pro vás udělat maximum. Byla to docela práce, než jsme obchod spustili! A věříme, že se Vám bude líbit jak náš obchod, tak celkově i náš sortiment.

Proč to děláme?

Naší hlavní prioritou je spokojenost našich zákazníků. Snažíme se zároveň vymýšlet a podporovat nové módní návrháře a společně Vám nabízet pro každé jarní období nové kolekce. Chceme být elegantní a moderní. Vymýšlíme různé nové akce pro všechny naše zákazníky včetně všech věrnostních odměn.

Jsme otevření všem inovacím. Máte-li nějaký nápad, nebo jste módní návrhář / návrhářka? Tak nám napište. Společně můžeme vymyslet různé kroky a začít tak naší spolupráci a rozšířit povědomé o Vás.

Kontakty na zákaznický servis:

1) Telefonní podpora = +420 605 272 583

2) E-mail podpora = info@modnia.cz

3) možnost kontaktování přes kontaktní formulář na webu - pro přechod klikněte zde