2 produktů v kategorii

Retro

  • 8 10 12 18 14 22

    Krásné retro šaty pro svatbu, večírek, případně pro tancování, nebo letní nošení. Objevte šaty značky Lindy Bob ještě dnes!

    1 817 Kč
  • 8 10 12 16 18 20 14 26 22

    Objevte krásně modře zbarvenou pruhovanou sukni od značky Lindy Bob.

    1 321 Kč
Zobrazuji 1 - 2 z 2 produktů

V Modnii se také specializujeme na RETRO oblečení! V této kategorii nabízíme jak spodničky, retro šaty, tak i například retro sukně, které dodají ten správný šmrnc, který potřebujete. Retro (Vintage) oblečení by se mělo na první pohled odlišovat svou originálností, nevšednostní, anebo také kvalitou zpracování. V našem obchodě naleznete produkty všech známých značek, ať už jde o velmi známou značku Lindy Bob nebo jiné retro značky. Vintage, potažmo retro móda, ukazuje to nejlepší, co se kdy v módě za ta dlouhá léta objevilo. S Modnií objevíte kromě samotných velmi známých retro šatů také spodničky, sukně nebo různé a originální doplňky jako jsou polštáře nebo deštníky.

Jakmile vyzkoušíte retro módu, už nebudete chtít jinou. Nošené šaty vzbudí staré kouzlo, které vždy při nošení těchto módních kousků ožívá. Objevte s naším sortimentem tuto krásu, která se postupně zase vrací do módy. Buďte s našimi šaty IN! Buďte středem pozornosti módou, která se znovu nosí. Retro oblečení je na vzestupu a ani v budoucnu nepředpokládáme nějaký velký dopad na zhoršení prodeje. Retro oblečení doporučujeme.