2 produktů v kategorii

Retro šaty

  • M

    Originální a výrazné šaty z kolekce ANNA, kde se spojil vintage vzhled a zároveň moderní střih. Šaty mají  jednobarevný top.

    1 299 Kč Zobrazit
  • L

    Krásné swingové šaty, které využijete na několik způsobů. Proužkované šaty se "zavinovacím" výstřihem do V opticky zeštíhlují krk. 

    1 290 Kč Zobrazit
Zobrazuji 1 - 2 z 2 produktů
Vdává se vaše kamarádka? Hledáte šaty na školní ples nebo večírek s přáteli? Jdete na párty a chcete zazářit? Máte romantické rande a nevíte, co na sebe? V takové chvíli pomůže Modnia
U nás najdete šaty pro jakoukoli příležitost. Retro šaty, vintage šaty, společenské šaty nebo sportovní, vhodné na procházku, do práce nebo společenskou akci. Vybírat můžete z mnoha variant, od krátkých, dlouhých, po různě barevné, i jednoduché. Máme pro vás připravené šaty různých velikostí, vzorů a střihů.
Věděly jste, že šaty umí být kouzelné?  Dokážou během chvilky vykouzlit spokojenost na tváři ženy a podtrhují její krásu, což ocení nejen ona sama, ale i okolí. Mít aspoň jedny šaty v šatníku, se opravdu vyplatí.
V dnešní době mají velkou oblibu vintage a retro šaty, které připomínají časy našich babiček. Retro oblečení a vintage styl má v sobě prvky stáří a minulosti. Je pořád v kurzu a ženy se ho naučily nosit, protože květiny nebo různé dekory na látce ženám sluší. Stejně jako mašle a krajky.