Kdo stojí za projektem Modnia?

Jmenuji se Michal Brůžek a myšlenka založit Modnii se mi zrodila v hlavě již před více než rokem. Za tu dobu Modnia prošla mnoha velkými změnami, ať už se jednalo o nabízené zboží nebo celkový koncept značky a e-shopu tak, jak ho vidíte nyní. Stále na projektu nepřestávám pracovat a posouvat ho dále k vysněným cílům. Prodávat módu byl vždy můj velký sen a díky Modnii mohu tento svůj sen i po malých krůčcích realizovat. I když je to neobvyklé, že chlap provozuje obchod s dámským oblečením, tak věřím, že to může být pro Modnii i ta hnací síla, která neustále žene e-shop vpřed k novým a lepším zítřkům a udává správný vítr do jejích plachet. K finálnímu prodeji pouštím pouze takové oblečení, které se mně osobně líbí a v němž mi ženské pohlaví přijde atraktivní nebo elegantně svůdné. Vždyť když žena kupuje oblečení, tak kromě toho, aby se v něm cítila dobře, chce se také líbit. A proto velmi důrazně dbám na kvalitu produktů v e-shopu. V současné době máme v Modnii okolo tisíce- dvou tisíc položek. Snažíme se spíše soustředit na eleganci, kvalitu a záruku poskytovaných služeb. Věřím, že jednou bude znát Modnii celá Česká republika. Možná ohlas získá i za hranicemi...ale to je ještě dlouhý příběh a daleká cesta...

A jaký je vlastně náš velký cíl? Bude se Vám zdát nedosažitelný, ale pro mě to je ta neskutečná motivace, které mě každý den posouvá vpřed a nutí vylézt z postele s pocitem, že jednoho dne toho cíle dosáhneme. Již nyní mě ta cesta k cíli, která mi neustále hází pod nohy překážky, baví. A že je tedy osud nápaditý! Každý den se objeví něco jiného, vyskytne se problém, musím hledat řešení, chce to rychlý operativní přístup. Ne vždy se se to daří a někdy je to poměrně časově náročné.

Když žena bude chtít vypadat elegantně a svůdně, tak Modnia bude první místo, kam půjde nakoupit. V našem oblečení se budete líbit. Naleznete tu výběr celé řady módního oblečení, které se snažíme neustále obměňovat. A to, že se pánům v našem oblečení budete líbit, svědčí i články našich blogerek, kde ukazují, jak v našem oblečení sbalit toho pravého. Tak to pojďte vyzkoušet i vy! A nezapomeňte mi pak dát vědět, jestli oblečení a naše móda splnila i tento účel :).

Michal Brůžek 16.5.2017