V kategorii nejsou žádné produkty

Džíny

Džínovina je velice příjemný materiál, vhodný k běžnému nošení. V dnešní době se dá u džínových kalhot vybrat z velkého rozsahu různých střihů, barev, velikostí a kombinací, fantazii se meze nekladou. Podle průzkumů má každý muž ve svém šatníku aspoň dvoje riflových kalhot na střídačku. Jak jste na tom vy?
Mladá generace našla oblibu a nosí poslední roky pánské džíny s dírami, jelikož prošívané díry frčí - čím větší, tím modernější. Také se hodně nosí tenká, barevná džínovina a teplákový vzhled kalhot. Pánské jeansy mají většinou kapsy, gumu v pase nebo knoflíky. Kdo nechce vyčnívat z davu a má rád klasiku, určitě ocení klasické džíny pánské, které jsou jednobarevné, z pevnějšího materiálu, v klasickém střihu a na zip. Další možnou variantou jsou pánské jeans s knoflíky nebo cvočky. 
Džíny se dají nosit s pánským svetrem, bundou nebo třeba mikinou. Džíny sluší každému chlapovi a mají hodně možností využití. Pro variantu slušivou, doporučujeme jednobarevné džíny sladit s košilí a sakem nebo s bílým tričkem a tmavým kardiganem. Záleží už jen na vás, jakou volbu zvolíte a v čem se budete cítit dobře.